TOP5 najlepszych oddychających lakierów do paznokci

Każda kobieta, która nie korzysta z usług kosmetyczek i lubi o swoje paznokcie dbać samodzielnie, z pewnością posiada niezbędne wyposażenie, które pozwala stworzyć wymarzony manicure w domu. Nawet jeśli nie jest się wirtuozem tworzenia wzorków na paznokciach, ani nie przywiązuje się  wagi do najdroższych produktów potrzebnych do stylizacji, warto wyposażyć się chociaż w lepszej jakości preparaty – a takimi są lakiery oddychające. Produkty te dużo mniej niszczą płytkę paznokcia, co przekłada się na jego prawidłowy wzrost i estetyczny wygląd. Są również odpowiednie dla alergików lub osób podatnych na podrażnienia. Poniżej przygotowany został mini ranking lakierów do paznokci oddychających, który pozwoli każdemu wybrać produkt idealny do swoich potrzeb.

5. Bell Hypoallergenic Long Lasting Nail Enamel lakier oddychający

Dobrym lakierem oddychającym, który został stworzony z myślą o alergikach, jest produkt firmy Bell. Znalazł się on na piątym miejscu rankingu. Lakier przepuszcza powietrze dzięki innowacyjnym właściwościom umożliwiającym dotlenienie płytki paznokcia i wymianę cząsteczek tlenu pod powłoką. Cecha ta pozwala nie tylko na utrzymanie niezwykłej trwałości intensywnych kolorów, których Bell oferuje szeroką gamę, ale dodatkowo chroni paznokieć przed złamaniami, uszkodzeniami czy odpryskami – a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

4. Orly Breathable lakier oddychający 4w1 Slower Power

Czwarte miejsce mini rankingu zajmuje lakier oddychający od Orly. Jest on bardzo szczegółowo przebadany pod kątem alergicznym, okulistycznym i dermatologicznym – może być zatem swobodnie stosowany u osób z atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą czy po prostu skłonnością do uczuleń. Bogata kolorystyka produktu umożliwia na dowolną i przede wszystkim trwałą stylizację paznokcia bez obaw o odpryski czy uszkodzenia. Niezwykle wydajna formuła umożliwia bardzo łatwe i szybkie nakładanie, a wygodny pędzelek – skuteczną i precyzyjną aplikację.

3. Benecos You-Nique lakier oddychający

Ten lakier do paznokci o mało znanej nazwie jest bardzo doceniany przez kobiety dbające o środowisko – to wegańska i hipoalergiczna alternatywa dla innych oddychających lakierów do paznokci. Jego skład wyróżnia się na tle konkurentów naturalnością. Lakier przepuszcza tlen i wodę, nie podrażnia i co najważniejsze, nie wywołuje uczulenia. Prócz ultradelikatnej i bezpiecznej dla skóry formuły lakiery marki Benecos oferują bogatą gamę kolorystyczną charakteryzująca się trwałością i różną intensywnością, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb. Zawierają wyciągi z biotyny i olejków z awokado, które wzmacniają paznokcie i przyspieszają ich wzrost i nie posiadają też szkodliwych substancji, do jakich można zaliczyć parabeny czy silikony. Dlatego też oddychający lakier do paznokci bez chemii firmy Benecos znalazł się na trzecim miejscu rankingu.

2. Rimmel 60 Seconds Super Shine lakier oddychający

Ten rewolucyjny i szybkoschnący produkt firmy Rimmel znalazł się na drugim miejscu rankingu. Czym się wyróżnia? Otóż, prócz właściwości oddychających, lakier ten charakteryzuje się szybkoschnącą formułą – wystarczy tylko 60 sekund, by cieszyć się trwałym efektem ulubionego koloru paznokci. Dodatkowo, prócz bogatej, różnorodnej kolorystyki posiada ultratrwałą formułę uniemożliwiającą odpryskiwanie oraz pędzelek ułatwiający szybką i bardzo łatwą aplikację. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

1. “Oddychający” lakier Inglot

Zdecydowanie najpopularniejszym i najchętniej wybieranym lakierem oddychającym do paznokci wśród kobiet jest produkt firmy Inglot. Za jego sukcesem niewątpliwie przemawia bardzo bogata kolorystyka, która umożliwia tworzenie fantazyjnych i trwałych stylizacji. Nie uczula, działa jak pancerz ochronny, czyli chroni płytkę paznokcia przed uszkodzeniem, dodatkowo przepuszczając tlen i wodę, oraz zapewnia długotrwały blask. To sprawia, że produkt firmy Inglot znalazł się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych oddychających lakierów do paznokci.
Przeczytaj także: